ogłoszeń
166
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Chudziiutka Biedzia czeka na miłość

Chudziiutka Biedzia czeka na miłość (nr 10256)

dodano: 17-10-2019
Użytkownik: salihamidzic
Ogłoszenie nieaktualne!
Lokalizacja:
Miejscowość: Łódź woj. łódzkie
 
Opis:

Nasza BIEDZIA nabrała troszkę ciałka :) jest coraz piękniejsza i czeka na dom :)

BIEDZIA...zobaczyłam ją jak biegła ulicą: środkiem, pod prąd, nie zwracając uwagi na samochody. Biegała w strugach padającego deszczu a jej długie, szczupłe łapki plątały się, jak u zupełnie małego szczeniaka. Ulica była jednokierunkowa i nie miałam jak zawrócić, musiałam więc objechać pół okolicy, żeby spróbować ją złapać. Miałam tylko nadzieję, że nie zniknie w międzyczasie w którejś z bram. I zobaczyłam ją: biegła tuż obok rozpędzonego autobusu! Na szczęście na mój widok skręciła w jedno z podwórek i pędem wbiegła na ostatnie piętro kamienicy. Tam, nie mając gdzie dalej uciekać zaczęła mnie obszekiwać. Okazało się, że są jednak dobrzy ludzie i w "negocjacjach" z sunią wspomogła mnie kiełbaską jedna z mieszkanek kamienicy.

Okazało się, że psina była tak wygłodzone, że widząc jedzenie zapomniała o szczekaniu, strachu i całym świecie. Na dół schodziła już patrząc mi w oczy i przytulając się do nóg. Okazało się, że jest przeraźliwie zagłodzona. Nawet to co w pierwszej chwili zobaczyłam nie oddawało jej rzeczywistego stanu. Nastroszona sierść ukrywała fakt, że wygląda, jak chodzący szkielecik. Teraz nadrabia i najchętniej pewnie zjadłaby słonia. Musimy jej jednak dawkować jedzenie, gdyż nakarmienie jej teraz do syta mogłoby jej tylko zaszkodzić. Wsuwa więc małe porcje kilka razy dziennie i z dnia na dzień czuje się pewniej i bezpieczniej.

Więcej zdjęć Biedzi znajdą Państwo na naszym profilu na facebooku:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.662530697099992.1073741941.190678194285247&type=3

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 783-705-010, 669-70-50-10 i 691-663-963.

Możecie Państwo wspierać nasze działania przekazując 1% swojego podatku za 2013 rok. Nasz KRS 0000303812

Informacje o Fundacji:
Pies oddawany do adopcji, jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, posiada aktualna książeczkę zdrowia. Suki są wysterylizowane, a psy wykastrowane. Osobę adoptującą obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Prezentowany pies, jest pod opieką Fundacji Azyl. Mamy też inne psiaki, większe, mniejsze, do mieszkania, na podwórko, kochające dzieci, stróżujące, leniwe kanapowce dla osoby starszej i wulkany energii dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zapraszamy na naszą stronę internetową fundacjaazyl.eu. Zadzwoń, lub napisz do nas, pomożemy znaleźć psa idealnego dla Ciebie. 669-705-010 lub 783-705-010, fundacja.azyl@interia.pl.

PRZEKAŻ NAM 1% PODATKU:
Fundacja Azyl jest Organizacją Pożytku Publicznego. Pomóż naszym podopiecznym, przekazując 1% podatku. Przekazanie 1% jest banalnie proste. Wystarczy wypełnić PIT (zeznanie podatkowe) we wskazanym miejscu podać nazwę fundacji: Fundacja AZYL oraz numer KRS 0000303812

KOCHASZ ZWIERZAKI, ALE NIE MOZESZ ADOPTOWAĆ PSA?
Za mało czasu, za dużo pracy, za małe mieszkanie? Zapraszamy na naszą stronę internetową fundacjaazyl.eu, dowiedz się wszystkiego o wirtualnej adopcji!

NIE KUPUJ, ADOPTUJ!
W polskich schroniskach i fundacjach znajdują się setki tysięcy bezdomnych zwierząt. Jest ich, aż tyle, głównie z powodów ich bezmyślnego rozmnażania przez właścicieli. Wiele z tych zwierząt, to cudowne istoty, czekające na kochający dom za kratami. Są tam też szczeniaki, małe kotki, są zwierzęta rodowe. W sieci znajdziesz także ogłoszenia o adopcji innych zwierząt: świnek morskich, królików, fretek. Jeśli chcesz mieć takie zwierzę, nie kupuj, adoptuj! Kupując zwierzę, napędzasz rynek: handlarze wiedzą, że nie będzie problemu ze sprzedaniem zwierzęcia, więc dalej rozmnażają pseudo rasowe osobniki. W takich hodowlach często panują okropne warunki. Kupując zwierzę, odbierasz szansę na dom zwierzakom, które czekają w schroniskach. Na pseudo hodowle jest tylko jeden sposób: muszą przestać się opłacać. NIE KUPUJ ZWIERZĄT, NAMAWIAJ ZNAJOMYCH NA ADOPCJĘ!
Liczba wizyt: 703
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL