ogłoszeń
162
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Bipiś wypatruje swojego człowieka

Bipiś wypatruje swojego człowieka (nr 11012)

dodano: 17-10-2019
Użytkownik: salihamidzic
Ogłoszenie nieaktualne!
Lokalizacja:
Miejscowość: Łódź woj. łódzkie
 
Opis:

Smutny, deszczowy, majowy weekend? Mamy na to lekarstwo. Czy jest ktoś, komu nie poprawi humoru uśmiech naszego Bipisia?

Bipiś został znaleziony na stacji benzynowej BP. Koczował tam od kilku tygodni. Podobno zjawił się któregoś dnia, nie wiadomo skąd. Przyszedł, wszedł na stację i został. Chudziutki, zmarznięty, przestraszony. Szczęśliwie nikt go stamtąd nie wygonił. Pozwolono mu schronić się w cieple, dawano jeść i szukano jego właściciela. Niestety nikt się po niego nie zgłosił, najprawdopodobniej więc został celowo wyrzucony.

Zobaczyliśmy go leżącego w wejściu na stację, kompletnie nie reagującego na przechodzących ludzi i ruch wokół niego. Niestety stacja ta położona jest tuż przy bardzo ruchliwej, wielopasmowej trasie, zatem w każdej chwili groziła mu śmierć pod kołami pędzących samochodów. Nie mieliśmy zatem wyboru - Bipiś pojechał z nami.

Bez problemu dał sobie założyć smycz i podreptał z nami, jakby był nasz od zawsze. Samodzielnie wskoczył do samochodu i natychmiast po tym, jak wygodnie ułożył się na siedzeniu, uspokojony zasnął. Był zatem w normalnym domu, chodził na spacery, jeździł samochodem. Dlaczego zatem został w ten sposób wyrzucony? Tego chyba nigdy nie zrozumiemy.

Bipiś jest młodziutkim, pogodnym, wesołym psiakiem, nieagresywnym, dobrze czującym się w grupie innych psiaków.

Osoby zainteresowane adopcją Bipisia, prosimy o kontakt z Fundacją Azyl: 669-70-50-10, 783-70-50-10 lub 691-663-963

Informacje o Fundacji:
Pies oddawany do adopcji, jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, posiada aktualna książeczkę zdrowia. Suki są wysterylizowane, a psy wykastrowane. Osobę adoptującą obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Prezentowany pies, jest pod opieką Fundacji Azyl. Mamy też inne psiaki, większe, mniejsze, do mieszkania, na podwórko, kochające dzieci, stróżujące, leniwe kanapowce dla osoby starszej i wulkany energii dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zapraszamy na naszą stronę internetową fundacjaazyl.eu. Zadzwoń, lub napisz do nas, pomożemy znaleźć psa idealnego dla Ciebie. 669-705-010 lub 783-705-010, fundacja.azyl@interia.pl.

PRZEKAŻ NAM 1% PODATKU:
Fundacja Azyl jest Organizacją Pożytku Publicznego. Pomóż naszym podopiecznym, przekazując 1% podatku. Przekazanie 1% jest banalnie proste. Wystarczy wypełnić PIT (zeznanie podatkowe) we wskazanym miejscu podać nazwę fundacji: Fundacja AZYL oraz numer KRS 0000303812

KOCHASZ ZWIERZAKI, ALE NIE MOZESZ ADOPTOWAĆ PSA?
Za mało czasu, za dużo pracy, za małe mieszkanie? Zapraszamy na naszą stronę internetową fundacjaazyl.eu, dowiedz się wszystkiego o wirtualnej adopcji!

NIE KUPUJ, ADOPTUJ!
W polskich schroniskach i fundacjach znajdują się setki tysięcy bezdomnych zwierząt. Jest ich, aż tyle, głównie z powodów ich bezmyślnego rozmnażania przez właścicieli. Wiele z tych zwierząt, to cudowne istoty, czekające na kochający dom za kratami. Są tam też szczeniaki, małe kotki, są zwierzęta rodowe. W sieci znajdziesz także ogłoszenia o adopcji innych zwierząt: świnek morskich, królików, fretek. Jeśli chcesz mieć takie zwierzę, nie kupuj, adoptuj! Kupując zwierzę, napędzasz rynek: handlarze wiedzą, że nie będzie problemu ze sprzedaniem zwierzęcia, więc dalej rozmnażają pseudo rasowe osobniki. W takich hodowlach często panują okropne warunki. Kupując zwierzę, odbierasz szansę na dom zwierzakom, które czekają w schroniskach. Na pseudo hodowle jest tylko jeden sposób: muszą przestać się opłacać. NIE KUPUJ ZWIERZĄT, NAMAWIAJ ZNAJOMYCH NA ADOPCJĘ!
Liczba wizyt: 728
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL