ogłoszeń
130
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Niezwykłej urody Zamer :)

Niezwykłej urody Zamer :) (nr 21898)

dodano: 22-09-2020
Użytkownik: Beania
Opis:

Zamer to duży, przepiękny, młody pies. Do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna trafił w kiepskim stanie - wychudzony i zaniedbany. Na początku (jak większość psów, którym człowiek nie okazywał zbyt wiele serca) bał się człowieka i nie był przekonany do smyczy. Pełen lęku, zestresowany, zdezorientowany - początek w schronisku miał dość trudny... Z każdym dniem jednak i bardzo wyraźnie Zamer się zmieniał - stawał się coraz bardziej śmiały, ciekawy i mężniał w oczach (jak przystało na takiego dużego psa) :) Potrzebował trochę czasu, żeby oswoić się z nowym otoczeniem, nieznajomymi ludźmi i wieloma psami wokół.

Dzisiaj Zamer jest już gotowy do adopcji. Bardzo chętnie wychodzi na spacery, jest radosny, najbardziej „kwitnie” u boku człowieka. Za innymi psami jednak nie przepada (przynajmniej w schroniskowych realiach - być może tu odbiera je jak rywali, czuje zagrożenie i dlatego przyjmuje prewencyjnie taką a nie inną postawę), nie lubi też wracać po spacerze do kojca...

Ten niezwykłej urody psiak na pewno mocno pokocha swoich ludzi i przywiąże się do nowych opiekunów. Czeka na człowieka, który przyjdzie go zabrać do domu :) W dobre ręce dowieziemy chłopaka w całej Polsce. Nie wydamy go do kojca, na łańcuch ani do budy.

Zamer przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2014)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 605
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL