ogłoszeń
282
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Miś Mimuś szuka przyjaciela

Miś Mimuś szuka przyjaciela (nr 21903)

dodano: 14-10-2019
Użytkownik: arcana
Lokalizacja:
Miejscowość: Warszawa woj. mazowieckie
 
Opis:

Mimuś to młody, 2-letni kocurek. Spory z niego miś, choć nie jest tłuściochem. Jest eleganckim zadbanym kotem z lśniącym futerkiem. Ma czarny płaszczyk i biały brzuszek, biały szalik i uszka. Różni się tym od swojego brata, Piksela z czarnymi uszkami.
Mimek ma wspaniałe relacje ze wszystkimi kotami, bardzo ich potrzebuje do wspólnych zabaw i przytulania. W domu tymczasowym szczególnie pokochał łaciatą kotkę opiekunki, jest też zaprzyjaźniony z roczną czarna koteczką z dłuższym włosem, koty mogłyby znaleźć wspólny dom.
Mimek szuka domu, w którym jest już kot potrzebujący towarzystwa lub w dwupaku ze swoją koleżanką. Mimek jest przyjazny i łagodny w stosunku do innych kotów, nie dominuje, nie jest natarczywy ani męczący.
Mimuś jest pogodnym młodzieńcem lubiącym zabawę, korzysta ze wszystkich kocich zabawek. Czas burzy hormonów i szaleństw ma już za sobą, nie roznosi domu z nadmiaru energii.
W stosunku do opiekunki jest niezwykle łagodny i grzeczny. Jest zupełnie pozbawiony agresji. Nawet w lecznicy przy zabiegach jest bardzo uległy i spokojny. Lubi głaskanie i przytulanie.
Koty przeszły pełną obsługę weterynaryjną, są zaszczepione, wykastrowane, mają testy FeLV/FIV. Korzystają z kuwety. Potrafią używać drapaka.
Szukają domu w bloku bez możliwości wypuszczania. Wymagamy zapewnienia bezpieczeństwa przez zabezpieczenie/osiatkowanie balkonu lub okna. Nie oddajemy kotów do domów z ogrodem.
Kotek przebywa w małej miejscowości, ale zapewniamy transport do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.

Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 609559862

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 518
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL