ogłoszeń
161
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Piękny Rafi - troszkę w typie hovawarta :)

Piękny Rafi - troszkę w typie hovawarta :) (nr 22353)

dodano: 23-05-2020
Użytkownik: Beania
Opis:

Jakiś czas temu był maleńkim przepięknym szczeniaczkiem, małą, puszystą, czarną kuleczką. Jak to się stało, że ten młody, cudny pies trafił do gminnej przechowalni i utknął tam na dobre?

W przechowalni nie ma wolontariatu. Psiaki nie wychodzą na spacery - spędzają swoje życie w kojcach. Jeździmy tam od czasu do czasu potowarzyszyć tym biedom - tak poznałyśmy Rafiego. Zapadł nam w serducha i nie możemy przestać myśleć o tym, jak straszny los przypadł psom żyjącym w tym miejscu, zapomnianym przez Boga i ludzi...

Rafulek jest pięknym, młodym psem, średniej wielkości (sięga mniej więcej do kolana) i posiadaczem dłuższej, lśniącej (mimo warunków życia), czarnej podpalanej sierści. Wyglądem do złudzenia przypomina psa rasy hovawart :)
Z wizyty na wizytę Rafi zaczął się na nas otwierać, zaciekawiony wychodzić z budy, spacerować z nami. Spotkania te sprawiają mu wiele radości, cieszy się jak dzieciak na nasz widok :) Uczy się chodzenia na smyczy (bardzo zdolny uczeń!) i kontaktów z innymi psami.

Uznałyśmy, że czas poszukać Rafiemu domu - nie jest już kompletnym dzikusem, choć to jasne, że nowy opiekun będzie musiał jeszcze z Rafim popracować, nauczyć go wszystkiego, wychować.
Nie pozwólmy, by Rafi dłużej pozostał w tym straszliwym miejscu. Niech w końcu opuści ponury kojec i zacznie żyć wśród kochających ludzi. To taki piękny, mądry pies!

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przed- i poadopcyjną). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Rafi przebywa w okolicach Dobrego Miasta - pomożemy w transporcie do nowego domu.
Prosimy o kontakt telefoniczny a jeśli połączenie nie będzie możliwe - o kontakt sms. Na pewno oddzwonimy.

(rok ur. ok. 2017)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 794 304 181

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 388
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL