ogłoszeń
140
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Owczarkowata, kochana Santi :)

Owczarkowata, kochana Santi :) (nr 22363)

dodano: 14-09-2021
Użytkownik: Beania
Opis:

Troszkę owczarkowata, biszkoptowo-ruda Santi to cudna sunia, która z wytartymi na szyi śladami po łańcuchu trafiła do przechowalni dla psów. Była wychudzona, mocno wystraszona i bardzo zaniedbana.
Bała się człowieka - podniesionej ręki, podniesionego głosu a w oczach suczyny obok strachu dostrzec można było smutek... Za stan, w którym się znajdowała, odpowiedzialny był wyłącznie człowiek, który nie kojarzył się Santi z niczym dobrym.

Dziś po dawnej, wystraszonej Santi, nie ma już śladu :) Pierwsza głośno domaga się uwagi, przytulania i spacerów. Uwielbia inne psy i zabawy z nimi - gonitwy, zapasy i wesołe podgryzanka. Jest radosną, ciekawą świata, przyjacielską suczką, pozytywnie nastawioną do wszystkich.
Cudownie czuje się kiedy może być wolna (wypuszczona luzem na wybiegu) - uśmiech nie znika jej z pyszczka i swawoli ile zdąży :)

Już tylko domu potrzeba do pełnego szczęścia tej psiny. I człowieka, który będzie jej towarzyszem i przyjacielem. Takiego domu szukamy dla Santi. Nie zostanie wydana do kojca ani na żaden łańcuch.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przed- i poadopcyjną). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Santi przebywa w okolicach Dobrego Miasta - pomożemy w transporcie do nowego domu.
Prosimy o kontakt telefoniczny a jeśli połączenie nie będzie możliwe - o kontakt sms. Na pewno oddzwonimy.

(rok ur. ok. 2016 - 2017)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 794 304 181

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 727
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL