ogłoszeń
283
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Szlachetny Rubin w typie hovawarta :)

Szlachetny Rubin w typie hovawarta :) (nr 22418)

dodano: 12-09-2019
Użytkownik: Beania
Opis:

Rubin - piękny, długowłosy, średniej wielkości pies o umaszczeniu czarnym podpalanym, trochę w typie hovawarta.
Takie cudo trafiło do przechowalni dla psów w okolicach Olsztyna - cały skołtuniony, zaniedbany, wychudzony... Prawodopodobnie nie był traktowany dobrze i nie ma dobrych doświadczeń związanych z człowiekiem - widać to doskonale po zachowaniu Rubina. Kiedy tu przybył strasznie bał się ludzi, podniesionej ręki, podniesionego głosu - uciekał do budy na sam widok zbliżających się wolontariuszy i unikał kontaktu. Nie chciał wychodzić na spacery, na pewno nigdy nie chodził na smyczy.

Obecnie, dzięki wytrwałej pracy wolontariuszy, Rubinek bardzo się zmienił i otworzył :) Chodzi na spacerki, cieszy się chwilową wolnością, pobytem poza kojcem, ze spaceru na spacer robi coraz większe postępy (chodzi już dość dobrze na smyczce). Domaga się naszej uwagi, zagląda w oczy, zaczepia :) Cały jego strach uleciał, kiedy przekonał się, że nie ma się czego bać. Psy to takie stworzenia, które mimo doznanego cierpienia i krzywdy ze strony człowieka, potrafią zaufać na nowo i chcą towarzyszyć ludziom a za okazane im serce - odpłacają z nawiązką.

Rubin to wspaniały pies, przyjacielski również w stosunku do innych psiaków - jest inteligentną, urodziwą i fantastyczną istotą. Czeka na nowy dom i kochających ludzi :)

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przed- i poadopcyjną). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Rubin przebywa w okolicach Ornety - pomożemy w transporcie do nowego domu.
Prosimy o kontakt telefoniczny a jeśli połączenie nie będzie możliwe - o kontakt sms. Na pewno oddzwonimy.

(rok ur. ok. 2016 - 2017)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 794 304 181

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 198
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL