ogłoszeń
323
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Szanti - wspaniała owczareczka :)

Szanti - wspaniała owczareczka :) (nr 22452)

dodano: 03-10-2019
Użytkownik: Beania
Opis:

Buzia sama się śmieje na myśl o tej suni - drugiej tak kochanej istoty ze świecą szukać... :)
Psina bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, lecz została uwięziona w gminnej przechowalni, w której w dodatku nie ma wolontariatu. Psiaki nie wychodzą na spacery - spędzają swoje życie w kojcach. Jeździmy tam od czasu do czasu potowarzyszyć tym biedom - tak poznałyśmy Szanti. Zapadła nam w serducha i nie możemy przestać myśleć o tym, jak straszny los przypadł psom żyjącym w tym miejscu, zapomnianym przez Boga i ludzi... Domem Szanti jest obecnie buda i niewielki kojec...

Szanti to bardzo piękna dziewczyna w typie owczarka niemieckiego krótkowłosego, o cudnych, mądrych oczach, z nieco posiwiałym już pyszczkiem, choć nie jest przecież taka stara... Kiedy przyjeżdżamy jej radość nie ma końca, jest szczęśliwa, że może opuścić swój kojec i pobyć z ludźmi. Rozdaje buziaki, ogon pracuje non stop, uśmiecha się od ucha do ucha :) Na spacerach jest najszczęśliwszym psem pod słońcem, niestety - to szczęście nie trwa długo :( Musimy ją opuścić i z ciężkim sercem odprowadzić do kojca, gdzie będzie czekała na nas w swojej budzie...

Szanti lubi dzieci, jest łagodną, przyjacielską, bardzo kochaną suczką.

Uznałyśmy, że czas poszukać Szantusi domu. To jasne, że jej nowy opiekun będzie musiał jeszcze z suczką popracować, nauczyć jej wszystkiego, choć pewnie miała kiedyś właściciela i wie, jak być psem -towarzyszem człowieka :)
Nie pozwólmy, by Szanti dłużej pozostała w tym straszliwym miejscu. Niech w końcu opuści ponury kojec i zacznie żyć wśród kochających ludzi. To taka piękna, mądra sunia! Nowemu opiekunowi odda całe swoje owczarkowate serduszko, będzie wierną, oddaną suczką, wdzięczną za ocalenie.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przed- i poadopcyjną). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Szanti przebywa w okolicach Zalewa, powiat iławski - pomożemy w transporcie do nowego domu. Na pewno nie wydamy jej do żadnego kojca, ani do budy - wystarczy tej niedoli... Czas na dobrych ludzi i prawdziwy dom!
Prosimy o kontakt telefoniczny a jeśli połączenie nie będzie możliwe - o kontakt sms. Na pewno oddzwonimy.

(rok. ur. ok. 2013)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 794 304 181

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 166
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL