ogłoszeń
323
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Uli - potrzebny dom dla owczarka!

Uli - potrzebny dom dla owczarka! (nr 22601)

dodano: 10-10-2019
Użytkownik: Beania
Opis:

Uli jest psem pochodzącym z hodowli - posiada metryczkę. Jest wspaniałym, dojrzałym psem z cudownym charakterem. Niestety, nawet najcudowniejszym psom takie historie się przydarzają - rodzina zmieniła dom na mieszkanie, w którym jednak zabrakło miejsca dla psa... Tak Uli trafił do naszego schroniska ... Gdyby był młody - już pewnie miałby nowy dom i odpowiedzialnych, kochających, nowych opiekunów. Uli ma podwójnego pecha - oddano go do schroniska w jesieni jego żywota...

Uli całe życie był psem stróżującym i świetnie się w tej roli odnajduje. W kontaktach z człowiekiem nie jest wylewny, nie narzuca się i nie zabiega nachalnie o uwagę a od osób nieznanych trzyma się na dystans. Tych których zna radośnie wita, jest bezproblemowy przy zabiegach pielęgnacyjnych, chętnie wychodzi na spacery. Preferuje trochę wolniejsze przechadzki (nie będzie przecież szalał i zachowywał się po szczeniacku!) - to poważny, zrównoważony, mądry i dostojny Pan Owczarek :) Lubi wygrzewać się w słońcu i medytować z przymrużonymi oczami :) Psiak nie widzi na lewe oko, prawe ma sprawne w 100% (jest po konsultacji okulistycznej) - zupełnie jak mój collie - również od urodzenia nie widzi na lewe oko i zapewniam wszystkich, że funkcjonuje zupełnie normalnie :) Uli przeszedł również zabieg usuwania kamienia nazębnego.

Uli to fantastyczny owczarek niemiecki z typowym dla tej rasy charakterem. Jeśli ktoś z Państwa zechce przystojniaka przygarnąć i zapewni mu godne, dobre życie - dowieziemy go do każdej miejscowości w Polsce. Nie na łańcuch i nie do kojca.

Uli przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2007)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 104
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL