ogłoszeń
288
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Filigranowa brunetka - koci aniołek 1 rok

Filigranowa brunetka - koci aniołek 1 rok (nr 22704)

dodano: 02-12-2019
Użytkownik: arcana
Lokalizacja:
Miejscowość: Warszawa woj. mazowieckie
 
Opis:

Malutka, filigranowa Melania ma dopiero ok. roku i jest najsłodszym, delikatnym, spokojnym stworzeniem. Jest bardzo łagodna i uległa. To koteczka, z którą można zrobić wszystko bez protestów. Ufa ludziom całkowicie, lgnie do opiekunów. Jest spokojna i bardzo grzeczna mimo młodziutkiego wieku. Nie rozrabia, nie niszczy mebli. Jest bardzo mądra i dojrzała, ale lubi się też bawić jak każdy młody kot. Melania jest już mamusią czwórki kociąt, które w sierpniu skończyły 3 miesiące i również szukają własnych domków.
Nie znamy wcześniejszych losów Meli, na pewno była domową kotką, nie wiemy, jak straciła dom. Nikt jej nie szukał. Może pozbyto się jej z powodu ciąży. Pojawiła się nagle na osiedlowym podwórku, prosząc o pomoc. Malutka i chudziutka. Nie chowała się, nie uciekała przed ludźmi. Zabrana do domu od razu czuła się jak u siebie. Była kotna i urodziła czwórkę kociąt, którymi wspaniale się zajmuje. Jest najlepszą, mądrą kocią mamą i ma przesłodkie dzieci. Po odkarmieniu maluchów została wysterylizowana. Jest odrobaczona, ma zrobione testy FeLV/FIV. W domu tymczasowym ma kontakt z psem.
Melania szuka kochającego, bezpiecznego domu w bloku, z zabezpieczonym balkonem/oknem. Wykluczone domy z możliwością wypuszczania kotki.
Kotka jest w małej miejscowości, ale zapewniamy dowiezienie do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie SMS. Tel. 696 267 125.Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 696267125

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 147
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL