ogłoszeń
313
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Wyjątkowy Happsik :)

Wyjątkowy Happsik :) (nr 22713)

dodano: 07-09-2019
Użytkownik: Beania
Opis:

Happs już od pierwszych miesięcy życia doświadczył strasznego okrucieństwa człowieka - został prawie zagłodzony na śmierć (mało brakowało)... Był przerażającym cieniem psa - kości osłaniała mu niemal wyłącznie skóra...

Happs jest pod opieką schroniska, jednak mieszka w domu tymczasowym. Nabrał tu ciałka i nauczył się ufać człowiekowi. W otoczeniu innych psiaków bawi się i uczy dobrego zachowania. Załatwia swoje potrzeby na podwórku, nie gryzie butów, mebli itp. Lubi czasem wynosić różne przedmioty na dwór, ale ich nie niszczy. To wesoły i bardzo ruchliwy chłopak, wpatrzony w opiekuna, choć trochę zdystansowany do obcych. Wystarczy jednak, że bliżej pozna osobę i dystans znika :) Happs uwielbia tulenie, głaskanie, najchętniej nie schodziłby z kolan. Wtula się tak mocno, jakby bał się, że za chwilę zostanie sam. Nie odstępuje opiekuna na krok. Uwielbia zabawę i lubi towarzystwo innych psów.

Happs to wyjątkowy psiak - tylko do wyjątkowego domku, dla wyjątkowego człowieka lub wyjątkowej rodzinki :)

Szukamy dla pieska dobrych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy przygarną go na zawsze, na dobre i na złe - domku, gdzie nie będzie chwilowym kaprysem, zachcianką, czy prezentem. Trzeba liczyć się z tym, że szczeniak może rozrabiać, niszczyć, na początku załatwiać potrzeby w domu, może piszczeć i szczekać gdy zostanie sam, budzić w nocy (wszystkiego go trzeba nauczyć). A kiedy Happs dorośnie - będzie przyjacielem swoich ludzi przez kilkanaście lat i będzie potrzebował opieki i miłości.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną, pisemną deklarację sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku).

W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.
Pomożemy w transporcie do nowego domu.

(ur. ok. IV. 2019)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 23
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL