ogłoszeń
323
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Zira z uroczymi uszyskami :)

Zira z uroczymi uszyskami :) (nr 22726)

dodano: 21-09-2019
Użytkownik: Beania
Opis:

Zira to średniej wielkości sunia (w kłębie sięga poniżej kolana), z przepięknymi, zwracającymi uwagę, wielkimi uszami :) Kiedy przyjechała do schroniska była bardzo nieufna, obszczekiwała nieznajomych i uciekała do budy - bała się, że może spotkać ją coś złego. Wyraźnie widzieliśmy, że człowiek nie kojarzył się jej z niczym dobrym...

Po kilku tygodniach pobytu Zira zmieniła się nie do poznania. Ochłonęła, przyzwyczaiła się do swojego miejsca w kojcu, nabrała odwagi :) Teraz czeka przy bramce i wita radośnie każdego, kto zwróci na nią uwagę. Po wylęknionej sunieczce nie ma już śladu :) Zira jest wesoła, przyjacielska i bardzo chętnie spędza czas w towarzystwie człowieka. Pięknie spaceruje na smyczy, poznaje okolice, wszystko ją ciekawi, jest spragniona wrażeń, przestrzeni, chce korzystać z życia.

Warto sprawić, by Zira stała się szczęśliwym psem - w nowym domu, w dobrych rękach, otoczona opieką, troską i obdarowana miłością.

Zira przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domku zawieziemy Zirę tam, gdzie trzeba :)

(rok ur. 2016)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 35
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL