ogłoszeń
323
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Energiczny Zwrot :)

Energiczny Zwrot :) (nr 22727)

dodano: 21-09-2019
Użytkownik: Beania
Opis:

Zwrot - młody, piękny pies, średniej wielkości (w kłębie sięga do kolana). To urocze psisko jest niezmiernie sympatyczne i bardzo energiczne :) Gdyby tylko było to możliwe Zwrot znajdowałby się w kilku miejscach jednocześnie - rozpiera go energia :) Zamknięty w niewielkim, schroniskowym kojcu przez dłuższy czas po wypuszczeniu na wybieg z przemożną radością korzysta z przestrzeni - biega, wariuje, skacze, ćwiczy mięśnie :) Zaprasza do zabawy inne psy (nie każdy z nich chce się bawić z takim atomowym Zwrotem) :) Chętnie i energicznie maszeruje na spacery, w stosunku do ludzi jest bardzo otwarty i szalenie przyjazny.

Zabierzcie Zwrotka do domu (i nie zwracajcie!) :) Niech to śliczne stworzenie znajdzie opiekunów równie energicznych, jak on :) Przydałaby się rodzinka, która aktywnie spędza wolny czas i chciałaby go spędzać z psem. Zwrot właśnie na to czeka! :)

Zwrocik przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domu dowieziemy go na terenie całego kraju.

(rok ur. ok. 2017)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 37
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL