ogłoszeń
323
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Kala - delikatna, piękna bernardynka :)

Kala - delikatna, piękna bernardynka :) (nr 22732)

dodano: 26-09-2019
Użytkownik: Beania
Opis:

Kala to duża, urocza suczka w typie bernardyna. Jest psiną dojrzałą, spokojną i bardzo przyjacielską. Ma wiele energii, uwielbia zabawę, spacery i obcowanie z człowiekiem - jest w tych kontaktach niezwykle delikatna i uważna, zawsze uległa. Ponad wszystko ceni sobie styczność z ludzkim przewodnikiem, poszła by za człowiekiem na koniec świata :) Suczka znajduje również przyjemność w znajomościach z innymi psami, ma z nimi prawidłowe relacje.

Kala jest typową przedstawicielką rasy, dlatego prosimy - zanim zdecydujecie się Państwo zadzwonić - proszę zapoznać się z charakterystyką rasy i jej potrzebami. Najmilej widziane będzie doświadczenie w relacjach z bernardynami :) Szukamy dla Kaluni świadomych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy oprócz wielkich zasobów miłości dla niej, będą też mieć na uwadze przeznaczenie i wrodzone predyspozycje tej rasy.

Kala przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domu jesteśmy w stanie zawieźć Kalę wszędzie :) Na pewno nie zostanie wydana do kojca, ani na żaden łańcuch.

(rok ur. ok. 2013)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 36
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL