ogłoszeń
277
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Tofu szuka domu

Tofu szuka domu (nr 22765)

dodano: 08-11-2019
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Tofu, to śliczny biały maluszek z jedną drobną szarą łateczką na głowie. Trafił do nas razem ze swoją mamą. Jest uroczym, żywiołowym maluszkiem, który lubi towarzystwo innych zwierząt. Spędza z nimi czas na zabawie i wspólnym leżakowaniu. Tofu uwielbia też człowieka. Lubi się tulić, ale nie jest nachalny w swych czułościach. Grzecznie śpi w nocy obok swojego opiekuna.

Tofu korzysta z kuwety i drapaków.

Tofu ma ok. 9 tygodni, jest odpchlony, odrobaczony, a przed adopcją zostanie zaszczepiony. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety. Przebywa w domu tymczasowym w okolicach Piotrkowa Tryb. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 783 474 369

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 63
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL