ogłoszeń
313
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Lolek :)

Lolek :) (nr 22796)

dodano: 02-12-2019
Użytkownik: Beania
Opis:

Lolek to psie dzieciątko, które trafiło do naszego schroniska z braciszkiem Bolkiem - oba psiaczki wyrzucone z domu na wsi, jak niepotrzebne przedmioty... Nie znamy ich rodziców, ale przyglądając się budowie psiaków zakładamy, że będą średniej wielkości.

Loluś, jak przystało na szczeniaka, uwielbia zabawy, szaleństwa, gonitwy z innymi psami, wygłupy i figle ale również bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem.

Szukamy dla Lolka dobrych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy przygarną go na zawsze, na dobre i na złe - domku, gdzie nie będzie chwilowym kaprysem, zachcianką, czy prezentem. Trzeba liczyć się z tym, że szczeniak może rozrabiać, niszczyć, na początku załatwiać potrzeby w domu, może piszczeć i szczekać gdy zostanie sam, budzić w nocy (wszystkiego go trzeba nauczyć). A kiedy Lolek dorośnie - będzie przyjacielem swoich ludzi przez kilkanaście lat i będzie potrzebował opieki i miłości.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną, pisemną deklarację sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku). W przypadku wynajmowania mieszkania niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Pomożemy w transporcie do nowego domu.

(data ur. ok. VII.2019r.)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 22
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL