ogłoszeń
278
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Jacuś i Wacuś szukają domku

Jacuś i Wacuś szukają domku (nr 22816)

dodano: 09-12-2019
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Jacuś i Wacuś to urocze maluchy, które cudem uniknęły śmierci mając zaledwie 4 tygodnie. Zostały znalezione porzucone w lesie, gdyby nie pomoc dwóch chłopców, którzy bawili się w okolicy, na pewno by nie przeżyły. Kocurki trafiły do domu tymczasowego, gdzie zdrowo rosną i mają się dobrze. Niedługo będą gotowi do adopcji, ale już teraz wypatrują domku, który ich sobie zarezerwuje. Są wesołymi, rozbrykanymi kociakami, których wszędzie pełno. Ich donośne głosiki potrafią się stanowczo upominać o jedzonko. Ulubione zabawy tej dwójki to wspólne zapasy, gonitwy i polowania na zabawki. Gdy już się zmęczą zasypiają smacznie w swoim ulubionym legowisku lub przytulone do człowieka.

Jacek i Wacek przebywają w domu tymczasowym w Piotrkowie Tryb. Są podopiecznymi Fundacji Miasto Kotów. Bracia są bardzo zżycie ze sobą. Szukają wspólnego domu lub domów gdzie będą mieli kocie towarzystwo.

Kontakt w sprawie adopcji: Daria: 789 404 206

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 789 404 206

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 54
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL