ogłoszeń
278
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Klopsik szuka domu

Klopsik szuka domu (nr 22817)

dodano: 09-12-2019
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Klopsik to ucieleśnienie słów "tylko mnie kochaj", a dodajmy, że tej miłości w jego krótkim życiu bardzo mu brakowało, bo po narodzinach trzeciego dziecka stał się wraz ze swoją mamusią zbędnym balastem w domu i trafił pod skrzydła Fundacji Miasto Kotów. Jest nie tylko cudnej urody młodym kocurkiem (zapewne po rasowych pradziadkach), ale też rozkosznym przytulasem i zawadiaką. Właściwie to jeszcze wszystkiego się uczy, ale już doskonale wie, jak zachować czystość, kiedy można poszaleć, a kiedy już dość rozrabiania. Ma spory apetyt i jest łasy na wszelkie smaczki.

Klopsik ma około roku. Jest odpchlony, odrobaczony, wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Szuka spokojnego domu z odpowiedzialnymi i świadomymi trudów opieki nad kotem długowłosym Opiekunami.

Kontakt w sprawie adopcji: Ola, tel. 698 635 629

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach - osiatkowanie balkonu i zabezpieczenie okien. Kot zostanie oddany do adopcji tylko do domu niewychodzącego.
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 698 635 629

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 55
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL