ogłoszeń
278
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Cukiereczki Irysek i Toffi, 6 mies.

Cukiereczki Irysek i Toffi, 6 mies. (nr 22818)

dodano: 09-12-2019
Użytkownik: arcana
Lokalizacja:
Miejscowość: Warszawa woj. mazowieckie
 
Opis:

Irysek i Toffi to rodzeństwo, brat i siostrzyczka urodzone i wychowane w domu, niezwykle łagodne i słodkie. Bardzo się lubią i chętnie znalazłyby wspólny dom, ale nie jest to warunkiem adopcji.
Kotki mają zaledwie pół roku, są jeszcze niedużymi podrostkami, zdjęcia je powiększają i postarzają. Kocurek jest nieco większy od siostrzyczki, ma ciemniejsze, wyraźne pręgi i ciemniejszy brązowy pysio. Toffisia jest najmniejsza z rodzeństwa, a futerko ma jaśniejszy, beżowy odcień.
Kocięta od urodzenia w domu, wychowane przez kocią mamę i tymczasowych opiekunów wyrosły na przemiłe, radosne kociaczki, kochające ludzi, koty, a także psa w domu tymczasowym. Są bardzo ufne, niestrachliwe, lgną nawet do obcych osób. Bardzo lubią pieszczoty, zabawy ze sobą i opiekunami. Wspaniale odnalazłyby się w domu z dziećmi. Mogą być towarzystwem dla kota lub psa w nowym domu.
Są zdrowe, nie chorowały od urodzenia. Są odrobaczone i zaszczepione, nie mają wirusów FeLV/FIV. Wzorowo korzystają z kuwety.
Kotki szukają domów w bloku, nie są wychodzące. Doradzimy, jak zabezpieczyć balkon/okno przez wypadkiem. Nie oddaję kotów do domów z ogrodem.
Kotki są w małym mieście, ale zapewniamy dowiezienie do Warszawy, Łodzi i Radomia. Proszę o kontakt telefoniczny, nie SMS, tel. 696 267 125.


Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 696267125

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 50
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL