ogłoszeń
278
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Piękny Grot z genami ałabaja :)

Piękny Grot z genami ałabaja :) (nr 22822)

dodano: 14-12-2019
Użytkownik: Beania
Opis:

Grot - młody, duży (ok. 40-50kg), imponujący, wielkiej urody, pewny siebie i odważny pies. W jego genach prawdopodobnie zamieszał jakiś owczarek azjatycki - stąd mocna budowa, umaszczenie, ognisty temperament i czujność.

Z daleka widać jak bardzo ten pies jest dumny, majestatyczny i pełen naturalnego wdzięku - bardzo wyróżnia się w tłumie innych psów w schronisku. Grot nie jest psem-przytulasem, a czułość ze strony człowieka dozuje sobie sam - wtedy, gdy ma na to ochotę :)

Psiak szuka wyjątkowego opiekuna - takiego, który nie boi się wyzwań, długotrwałej pracy z psem i nie zniechęci się przy pierwszych brakach zamierzonego efektu. Opiekun musi być stanowczy, konsekwentny, ale również cierpliwy, aby pokazać Grotkowi, jak prawidłowo odnaleźć się w rodzinie.
Ze względu na silny i dominujący charakter oraz to, że jest psem pewnym siebie, odważnym i nieprzekupnym, bardzo świadomym swoich gabarytów i krzepy – szukamy dla niego doświadczonego domu, bez innych zwierząt oraz bez dzieci. Grot również doskonale sprawdzi się w roli stróża - wystarczy dobrze ogrodzony teren z dużą, ocieploną budą, ew. kojec z możliwością swobodnego biegania po podwórku. Nie wydamy tego psa go na łańcuch!

Grot przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. W doświadczone, dobre ręce dowieziemy go do każdej miejscowości w kraju.

(rok ur. ok. 2015)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 36
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL