ogłoszeń
278
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Prosimy o dom dla pięknej Rubi :)

Prosimy o dom dla pięknej Rubi :) (nr 22871)

dodano: 09-01-2020
Użytkownik: Beania
Opis:

Rubi to suczka, która pojawiła się znikąd w jednej z okolicznych wsi. Nikt jej nigdy nie widział, nikt jej nie znał. Wychudzona, obawiająca się ludzi, zmęczona tułaczką... Trafiła w końcu do jednej z gminnych przechowalni i to chyba było najlepszym, co ją w życiu spotkało...

Na początku o spacerach z Rubi nie było mowy - każdy kontakt, każdy dotyk budził w niej ogromny strach :( Z czasem zaczęła nabierać zaufania do nas, wolontariuszek i ze spaceru na spacer jest coraz lepiej. Ale na zdjęciach Rubi wyraźnie widać jaka jest niepewna, jak nosi uszy i jak wystraszone są jej oczy...

Śliczna Rubi jest średniej wielkości, waży ok. 20 kg, ma piękne ciemnobrązowe podpalane umaszczenie i ładną, lśniącą, dłuższą sierść.

Wiemy, że w przechowalni Rubi nie ma żadnych szans na socjalizację :( Dlatego zaczynamy poszukiwania prawdziwego domu i cierpliwego nowego właściciela, który pokaże Rubi, że życie z człowiekiem może być fajne a świat jest piękny :) Sunia jest łagodna w stosunku do innych psów, dzięki nim jest odważniejsza.

Czekamy na kogoś, kto chciałby dać dom tej cudownej panience - będzie z pewnością wdzięcznym za ocalenie, wiernym i najukochańszym przyjacielem :)

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przed- i poadopcyjną). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Rubi przebywa w okolicach Dobrego Miasta - pomożemy w transporcie do nowego domu.
Prosimy o kontakt telefoniczny a jeśli połączenie nie będzie możliwe - o kontakt sms. Na pewno oddzwonimy.

(rok ur. ok. 2017 - 2018)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 794 304 181

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 22
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL