ogłoszeń
278
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Vigo - wspaniały szczeniak :)

Vigo - wspaniały szczeniak :) (nr 22873)

dodano: 11-01-2020
Użytkownik: Beania
Opis:

Vigo ma ok. 3 miesiące i poza wielką urodą są posiadaczem uroczego charakterku :) Jest słodki, wesoły, przytulaśny i będzie cudownym przyjacielem wspaniałej, odpowiedzialnej rodzinki :) Nie wiemy dokładnie jak duży urośnie, można jednak zakładać, że będzie maksymalnie średniej wielkości.
Psiaczek jest zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany i już gotowy, by szukać dobrego domku :)

Obecnie Vigo przebywa w domu tymczasowym, gdzie socjalizuje się i uczy czystości i dobrych manier :) Nie zawsze jednak nauka jest na poważnie, bo w tej małej, ślicznej Vigusiowej główce rodzą się co chwila różne psoty, figle i psiaczek najchętniej by się cały dzień bawił, jadł a potem spał, gdy się zmęczy :) Wszędzie go pełno! :)

Szukamy dla Vigo dobrych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy przygarną go na zawsze, na dobre i na złe - domku, gdzie nie będzie chwilowym kaprysem, zachcianką, czy prezentem. Trzeba liczyć się z tym, że szczeniak może rozrabiać, niszczyć, na początku załatwiać potrzeby w domu, może piszczeć i szczekać gdy zostanie sam, budzić w nocy (wszystkiego go trzeba nauczyć). A kiedy Vigo dorośnie - będzie przyjacielem swoich ludzi przez kilkanaście lat i będzie potrzebował opieki i miłości.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną, pisemną deklarację sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku).
W przypadku wynajmowania mieszkania niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 18
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL