ogłoszeń
115
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Lukrecja z Fundacji MIASTO KOTÓW

Lukrecja z Fundacji MIASTO KOTÓW (nr 22931)

dodano: 24-02-2021
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Lukrecja to śliczna prawie roczna (ur. jesienią 2019) trikolorka. Uwielbia się przytulać, jest łagodna i grzeczna. Nie przejawia agresji, nie drapie, nie gryzie. Lubi jak się z nią rozmawia, uważnie wtedy słucha i po swojemu pomrukuje. Matkuje każdemu nowemu kociakowi jaki pojawi się w domu tymczasowym. Liże, całuje, uczy różnych zabaw młodsze koleżanki i kolegów. Szuka domu wyłącznie z innym kotem, najchętniej z którymś z przyjaciół z DT bo jest z nimi bardzo zżyta.

Lukrecja jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety i drapaków. Przebywa w DT w Mierzynie w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przed adopcją wymagana jest wizyta przedadopcyjna, a przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 783 474 369

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 437
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL