ogłoszeń
288
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Tajga - sunia, jakich mało :)

Tajga - sunia, jakich mało :) (nr 22945)

dodano: 10-02-2020
Użytkownik: Beania
Opis:

Tajga - młodziutka suczka, która znalazła się w naszym schronisku, bo ktoś porzucił ją przy drodze razem z jedenastką szczeniąt (!). Na początku była przerażona tym co dzieje się dookoła niej - maluchy, nowe, jakże straszne miejsce, nowi ludzie i ogromny stres. Obowiązki psiej mamy wypełniła jednak znakomicie - broniła i pilnowała każdego z maluszków (trochę się przy tym musiała naganiać) :) Szybko zrozumiała, że pracownicy schroniska chcą dla niej i jej dzieci jak najlepiej, że jej pomagają - otworzyła się, oswoiła z otoczeniem i nagle nas pokochała :) Wtedy pojawiły się kłopoty, bo Tajga nie chciała spędzać całych dni zamknięta w izolatce z dziećmi - ciągnęło ją do ludzi (może zaczęła się czuć przy nas bezpiecznie). Torując sobie drogę najpierw zniszczyła barierki, następnie drzwi, a kiedy wymieniliśmy je na nowe i obiliśmy do połowy blachą - zjadła tę nieobitą połowę... Nie niszczyła natomiast niczego w izolatce - nie gryzła posłania ani żadnych innych przedmiotów czy mebli. Podobnie później, kiedy maluchy opuściły schronisko - Tajga mając do dyspozycji gabinet, biuro i korytarz nie niszczyła żadnych innych zamkniętych drzwi ani niczego innego, pozostając z innymi psami od 16.00 do 8.00 rano. Wyglądało na to, że będąc z dziećmi nie chciała być zamknięta, jakby potrzebowała nas...

Tajga dobrze odnajduje się w stadzie, jest zgodna z psami i suczkami a człowieka kocha nieprzytomnie. Ktoś, kto przygarnie tę cudną, mądrą suczkę musi być świadomy, że z tęsknoty z opiekunem może wyjść przez zamknięte drzwi (kiepskiej jakości klatka kennelowa nie będzie dla niej również problemem). Tajga jest bardzo bystra, pojętna i szybko się uczy. Z pewnością nigdy nie chodziła na smyczy i ta nauka jeszcze przed nią, ale sądzimy, że to kwestia bardzo krótkiego czasu. Śliczna, wyjątkowa, wspaniała Tajga, suczka o nieprzeciętnej inteligencji - czeka na dobry, odpowiedzialny i świadomy dom. Nie oddamy jej do kojca, do budy ani na żaden łańcuch.

Tajga przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna - pomożemy w transporcie do nowego domku.

(rok ur. ok. 2018)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 27
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker
KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL