ogłoszeń
128
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Władek z fundacji MIASTO KOTÓW

Władek z fundacji MIASTO KOTÓW (nr 23020)

dodano: 26-10-2020
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Władek to ok. 5 letni rudy kocurek, który jest idealnym kotem do adopcji przez kogoś, kto lubi pogadać i potrzebuje towarzysza. Bo Władzio to gaduła totalny, miauczy, dyskutuje, opowiada niesamowite historie, a do tego domaga się noszenia na rączkach i przytulania. Uwielbia pieszczoty, głaskanie po brzuszku, turlanie, ugniatanie łapkami. Słodki z niego leniuszek, ale lubi kocimiętkę i czasem ma ochotę na zabawy – ale nie za długie i niezbyt męczące. Kocha jedzonko, potrafi głośno przypominać o sobie w porach karmienia. Ze względu na silną potrzebę znaczenia terenu Władzio szuka domu wychodzącego, najlepiej domu z ogródkiem w spokojnej okolicy.

Kotek przebywa w DT w Mierzynie w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego, jest odpchlony, odrobaczony, wykastrowany. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów. Kontakt z tymczasową opiekunką: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota.
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 783 474 369

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 189
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL