ogłoszeń
164
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Małe Tornado :)

Małe Tornado :) (nr 23049)

dodano: 02-08-2020
Użytkownik: Beania
Opis:

Krótkowłosy, nieco jamniczkowaty Tornado to niezmiernie zabawne i przyjacielskie stworzenie, które prawdopodobnie nie zaznało domowego ciepła, co jednak zupełnie nie przeszkadza mu być zakochanym na zabój w człowieku :) Jakby chciał całym sobą przekonać, że warto dać mu szansę i zabrać do domu :)

Na widok człowieka psiak nie posiada się z radości - od razu wskakuje na kolana i rozdaje tysiące buziaków :) Jest dziarskim psem, mimo swojego wieku ma sporo energii, wszędzie go pełno, ciekawi go wszystko, lecz swoją uwagę skupia głównie na ludziach. Jest pieskiem malutkim o wielkim charakterze :)

W kontaktach z innymi psami generalnie nie ma wielkich problemów, choć zdarzają się sprzeczki, gdy psy usiłują go zaczepiać, natarczywie zachęcać do zabawy. Tornado raczej nie jest typem rozrywkowym, unika zabaw z psim towarzystwem. Żył w wielkiej przyjaźni i harmonii tylko z jednym psem, Atosem (psiaki razem zostały znalezione). Atos jednak został adoptowany...

Tornado nie zajmie dużo miejsca, ale z pewnością wniesie do życia mnóstwo pozytywnej energii :) Najszczęśliwszy będzie jako jedyny zwierzak w domu, bo o człowieka pewnie okaże się zazdrosny - tak bardzo zabiega o względy, tak mocno kocha :)

Tornado przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2012)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 99
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL