ogłoszeń
161
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Przytul Pumbę...

Przytul Pumbę... (nr 23073)

dodano: 23-05-2020
Użytkownik: Beania
Opis:

Pumba to piękny, duży pies, który trafił do naszego schroniska wskutek interwencji - posklejany, brudny, bardzo wychudzony i poraniony... Pumba żył w kojcu, na uwięzi w skandalicznych warunkach, nie kochany przez nikogo. Za krzywdę wyrządzoną zwierzęciu jego były właściciel będzie odpowiadał przed sądem.

Obserwacja psiaka zwróciła naszą uwagę na następującą, niewiarygodną wręcz rzecz - Pumba wcale się nie kładł... Cały dzień stał w kojcu a nawet po nocy jego posłanie i buda były nienaruszone. Pumba wchodził do budy, ale w niej również jedynie stał zgarbiony. W swoim kojcu długo zasypiał na stojąco :( Biorąc pod uwagę stan w jakim do nas trafił obawiamy się, że uwiązywano go w miejscu, w którym z uwagi na ilość błota i brak przestrzeni nie mógł się położyć i przyzwyczaił się do spania na stojąco... Dopiero od niedawna zawija się na swoim kocyku i smacznie śpi...

Wzruszająco dobry, łagodny Pumba otworzył się na człowieka - cieszy się na widok pracowników schroniska i wolontariuszy. Powoli wraca do życia... Leciutko niedosłyszy, przeszedł zabieg chirurgicznej korekty podwiniętych powiek, usuwania kamienia nazębnego, kastracji i konieczne było ostrzyżenie całej posklejanej sierści. Przed Pumbą jeszcze kąpiele, ale niestety w schronisku z uwagi na obecne temperatury nie są na razie możliwe.
Psiak ładnie spaceruje na smyczy, na wybiegu przebywa z dwiema suczkami. Widać, że nie miał wcześniej pozytywnego kontaktu z innymi czworonogami, bo dochodzi do spięć - głównie w momencie kiedy pojawia się człowiek.

Pumba raczej nigdy nie mieszkał w domu, ale jesteśmy pewni, że chętnie w nim zamieszka :) :) Szybko przekona się, że życie z człowiekiem może być szczęśliwe :) Warto podarować mu dom - to najlepsze co go może spotkać po latach niedoli...

Pumba przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. W najlepsze ręce dowieziemy poczciwego Pumbę wszędzie :)

(rok ur. ok. 2013)
Na ostatnim zdjęciu - tak wyglądał Pumba, kiedy do nas przyjechał...
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 24
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL