ogłoszeń
128
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Mokka z fundacji Miasto Kotów

Mokka z fundacji Miasto Kotów (nr 23084)

dodano: 01-10-2020
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Mokka prawdopodobnie została porzucona. Ta oswojona, bez wątpienia domowa kotka, została podrzucona na osiedlu w miejscu bytowania kotów wolno żyjących. Mokka to kotka w rozmiarze xs. Chociaż ma około 2-3 lat, z wyglądu przypomina młodego kociaka- jest bardzo drobnej budowy ciała, a jej futerko przypomina puszek. Jest wesołą i towarzyską kicią. Lubi pieszczoty, czułości i czesanie. Jej ulubiona rozrywka to pościgi za sznureczkami i piłeczkami. Szuka spokojnego domu pełnego czułości.

Mokka została odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wykastrowana, ma ujemne wyniki testów na fiv i felv. Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Gosia, tel. 604 659 032

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 604 659 032

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 137
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL