ogłoszeń
169
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Piękny Benek w typie dobermana :)

Piękny Benek w typie dobermana :) (nr 23103)

dodano: 29-06-2020
Użytkownik: Beania
Opis:

Benek - przepiękny pies, którego dotychczasowe życie nie było usłane różami ... Nie dostał nawet budy...
Przez dwa lata żył na działce, pod letnim parasolem, na łańcuchu... Bez towarzystwa, spacerów, bez dachu nad głową... W końcu trafił nieborak do nas - pies, który był do tej pory traktowany bardziej jak przedmiot niż żywa istota... :(

W schronisku okazał się całkiem fajnym chłopakiem :) Otrzymaliśmy informację, że nie lubi towarzystwa innych psów (dlatego obecnie biega po wybiegu sam a z psami ma kontakt przez siatkę). Kontakt ten okazał się pozytywny i Benek raczej zachęca inne psy do zabawy, choć biorąc pod uwagę jak do tej pory żył wiemy, że nie było komu nauczyć go poprawnych relacji z innymi czworonogami. Zresztą uwiązany na łańcuchu pies zachowuje się zupełnie inaczej niż puszczony luzem.

Benek w pierwszym kontakcie z nieznajomi ludźmi jest ostrożny, ale kiedy tylko stwierdzi, że człowiek nie ma złych zamiarów - otwiera się i domaga czułości :)

Z pewnością Benio będzie musiał nauczyć się żyć na nowo w otoczeniu ludzi i zwierząt - będzie się to wiązało z poświęceniem mu czasu i uwagi. Psiak jest jednak bardzo inteligentny i szybko się uczy. Obecnie korzysta z „wolności” w schronisku - ma wreszcie więcej przestrzeni i więcej bodźców z otoczenia niż w niewoli na działce... Benek jednak czeka na prawdziwy dom i ludzkie serca :)

Benek przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Pomożemy w transporcie do nowego domu, gdziekolwiek się taki znajdzie :)

(rok ur. ok. 2017)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 24
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL