ogłoszeń
164
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Mały Hobbit :)

Mały Hobbit :) (nr 23143)

dodano: 30-07-2020
Użytkownik: Beania
Opis:

Hobbit - zabiedzony, skołtuniony, utykający na łapkę, uciekający od ludzi, jak od ognia - taki trafił do naszego schroniska, gdzie przeszedł wielką metamorfozę :) Tego psiaka ewidentnie skrzywdził człowiek - w pierwszym kontakcie jest nieufny a przy próbie dotyku, podnoszenia na ręce próbuje podgryzać ze strachu... Nie jest agresywnym psem - to reakcja na stres, samoobrona, lęk i obawa przed człowiekiem... Kiedy już Hobbitek przekona się, że człowiek mu nie zagraża - chętnie spędza z nim czas.

Hobbit jest malutki i młodziutki, przepięknie umaszczony, ma nieco dłuższą sierść z małą ilością podszerstka (taka sierść jest dość łatwa w pielęgnacji), fikuśne, klapnięte uszka, biały krawacik i białą kryzę na szyi, piękne, mądre oczęta :) Śliczny z niego chłopczyk :)

Hobbit ma przed sobą całe życie i szkoda by było, by marnował je w schronisku. Tym bardziej, że pobyt tutaj bardzo go stresuje i nie ma się co dziwić - jest w końcu maluśkim pieskiem.

Osoby zainteresowane adopcją Hobbita muszą być świadome, że nie znamy jego przeszłości, że może wymagać nauki czystości, może płakać zostawiony sam w domu oraz tego, że z psiakiem trzeba pracować, uczyć go i wychowywać, poświęcać mu czas a nie w przypadku problemów zwracać do schroniska. To w każdym przypadku kolejny wielki stres dla psa...

Hobbit przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Pomożemy w transporcie do dobrego domku :)

(rok ur. ok. 2018)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 17
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL