ogłoszeń
164
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Cudny Rumpel - w doświadczone ręce

Cudny Rumpel - w doświadczone ręce (nr 23144)

dodano: 30-07-2020
Użytkownik: Beania
Opis:

Rumpel to spędził w schronisku wiele miesięcy zanim stał się gotowy, by zaprezentować się światu. Trafił do nas jako pies bezdomny. Otrzymaliśmy zgłoszenie, że we wsi błąka się chory pies, prawie łysy i że ludzie rzucają w niego kamieniami, bo się go boją i brzydzą... :( Udało się zorganizować pomoc i tak się u nas znalazł - z chorobami skórnymi, wycofany i unikający człowieka jak przysłowiowego ognia. Ludzie kojarzyli mu się z krzykiem i bólem - przeganiany i bity raczej nie mógł mieć dobrych wspomnień o kontaktach z człowiekiem...

Wiele miesięcy trwała walka o zdrowie i o zaufanie Rumpla... W końcu zaufał - już wie, że chcemy dla niego jak najlepiej :) Wyleczony opuścił już kwarantannę i obecnie przebywa w otwartej części, gdzie można go poznać i pokochać :) Z innymi psami na wybiegu żyje w zgodzie, jest łagodny i koleżeński :) To duży psiak, ale w środku przestraszone szczenię, łatwo go spłoszyć, ale łatwo też do siebie przekonać :)

Rumpel jest bardzo eleganckim, przystojnym psem, ma piękną, dłuższą, brunatno-rudą sierść, słodki pychol i ogon jak chorągiew :) Dużo w jego wyglądzie majestatu i wytworności. Budzi respekt swoimi gabarytami (a tak naprawdę to dzieciak w dużym ciele) :)

Rumpel potrzebuje domu doświadczonego w opiece nas psami. Szuka opiekuna, który ofiaruje mu dużo czasu, cierpliwości, miłości, da mu godne życie i pozwoli nadrobić stracony czas.

Rumpelek przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domu dowieziemy psiaka :)

(rok ur. ok. 2015)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 16
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL