ogłoszeń
128
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » 6-miesięczne słodziaki po pełnym serwisie

6-miesięczne słodziaki po pełnym serwisie (nr 23157)

dodano: 21-08-2020
Użytkownik: arcana
Ogłoszenie nieaktualne!
Lokalizacja:
Miejscowość: Warszawa woj. mazowieckie
 
Opis:

Dwa kociaki, siostrzyczka i brat, szukają kochających domków, chętnie wspólnego, ale nie jest to warunkiem adopcji. Kotki mają około 6 miesięcy, są przesłodkimi przytulaczkami kochającymi ludzi. Trudno im zrobić dobre zdjęcia. Na fotkach wyglądają jak czarnuszki, były czarne, ale ich futerko coraz bardziej się zmienia, przypominając umaszczenie karpati. Czarne futerko jest przetykane jasnymi włoskami. Będą pięknymi, oryginalnymi kotami.
Kociaki były znalezione w krzakach, chore na koci katar. To uratowało im życie, ale koteczka w wyniku choroby straciła niestety jedno oczko.
Kotki są już zdrowe, odrobaczone i zaszczepione oraz już wykastrowane. Mają też testy na kocie wirusy, są zdrowe. Wzorowo korzystają z kuwetki.
Są uroczymi, radosnymi maluszkami. Kochają kontakt z ludźmi, są prawdziwymi przytulaczkami. Nie mają towarzystwa innych zwierząt, ale na pewno dogadałyby się z innym przyjaznym kotem lub psem. Byłyby szczęśliwe we wspólnym domku, ale wiemy, że o taki bardzo trudno.
Kotki są w Kielcach, ale pomożemy w przewiezieniu do domów w Krakowie.
Szukamy dla nich bezpiecznych domów w bloku, bez wypuszczania. Wskazane zabezpieczenie siatką/ moskitierą balkonu lub okien. Nie bierzemy pod uwagę domów z ogródkiem bez specjalnych zabezpieczeń.
Proszę o kontakt telefoniczny, 698 427 893.
Liczba wizyt: 103
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL