ogłoszeń
117
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Poczciwa, mała Rakietka :)

Poczciwa, mała Rakietka :) (nr 23177)

dodano: 19-09-2020
Użytkownik: Beania
Opis:

Rakieta jest starszą, lekko przygłuchą, malutką suczką - w kłębie sięga do połowy łydki. Trafiła do naszego schroniska jako bezdomna psina, mocno wychudzona i w kiepskiej kondycji, ale zapewne kiedyś miała dom - okazało się, że jest wysterylizowana.

Rakieta jest sunią bardzo niezależną i ostrożną, nie domaga się pieszczot ani nie zabiega o uwagę. Widać, że bardzo za kimś tęskni - pozostawiona sama w kojcu głośno płacze i próbuje się z niego wydostać. Wie co to smycz, ale także w przypadku chodzenia na smyczy ma własne zdanie - gdy nie jest zainteresowana pójściem za człowiekiem zapiera się i usiłuje wyślizgnąć z obroży. Rakietka żyje w zgodzie z innymi psami, choć nie wchodzi z nimi w żadne interakcje.

Szukamy dla Rakiety domu, który zapewni jej ciepłą i spokojną jesień psiego żywota. Schronisko to bardzo złe miejsce dla starszej suczki...

Rakieta przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Dowieziemy suczkę w każde miejsce, gdziekolwiek znajdzie się dla niej dach nad głową i ludzka troska.

(rok ur. ok. 2007 – 2008)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 44
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL