ogłoszeń
139
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Psotka z Fundacji MIASTO KOTÓW

Psotka z Fundacji MIASTO KOTÓW (nr 23182)

dodano: 30-08-2021
Użytkownik: naDrapaku
Ogłoszenie nieaktualne!
Opis:

Psotka to kilkuletnia kotka po przejściach. Szukamy spokojnego domu bez psów, koty jak najbardziej wręcz wskazane. Szukamy cierpliwego opiekuna, który da Psotce tyle czasu ile będzie potrzebować, żeby zaufać nowej osobie i poznać nowe miejsce. Gdy już poczuje się bezpiecznie pokazuje jak słodka potrafi być. Lubi się bawić, dobrze zjeść i w spokoju pospać jak każdy kot.

Kotka jest odpchlona, odrobaczona i ma założoną książeczkę zdrowia. Przed adopcją będzie zaszczepiona. Przebywa aktualnie w Domu Tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Wiola, 604 417 733

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przed adopcją wymagana jest wizyta przedadopcyjna, a przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kotki, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.
Liczba wizyt: 293
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL