ogłoszeń
117
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Lemur - kochany, mały skrzat :)

Lemur - kochany, mały skrzat :) (nr 23186)

dodano: 13-10-2020
Użytkownik: Beania
Opis:

Lemur - niewielki, młodziutki psineczek, który oczkami jak dwa czarne węgielki rozczulająco i z wielką nadzieją wypatruje nowego domu... Piesek jest miły, grzeczny, bardzo ładny i pojętny, zachowuje czystość w domu, jest łagodny i kochany.

To bardzo wesoły, pozytywnie nastawiony chłopak, przyjazny do ludzi i innych psów, lubiący dzieci. Zna i toleruje koty w domu (na podwórku czasem je goni). Nie dominuje, nie złości się, jest uległy (ale nie strachliwy), delikatny, subtelny :) Lubi się bawić, ładnie chodzi na smyczy, przepada za spacerami. Potrzebuje ciepełka, poduszeczek, wszelkich wygód, smacznego jedzonka i kochającego człowieka :)

Lemur został adoptowany ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Niestety, dom ten będzie musiał opuścić z jednego powodu - Lemur nauczył się robić podkopy pod ogrodzeniem i dziury w siatce, żeby pobiegać na "wolności". W pobliżu jest las, gdzie są częste polowania - jest po prostu niebezpiecznie i dlatego opiekunowie zdecydowali się poszukać mu innego domu (do czasu znalezienia będzie u nich przebywał, by nie musiał wracać do schroniska).

(rok ur. ok. 2019)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 14
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL