ogłoszeń
121
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Paluszek :)

Paluszek :) (nr 23190)

dodano: 17-01-2021
Użytkownik: Beania
Opis:

Paluch - młodziutki, przepiękny piesio, średniej wielkości (w kłębie do kolana). Trafił do nas przerażony a swój strach ukrywał udając agresywnego - szczerzył na nas zęby :) Po paru dniach, kiedy ochłonął, przekonał się, że nie jesteśmy wcale tacy straszni i zaczął szukać w nas wsparcia i czułości :)

Kiedy czuje się pewnie i przestaje się bać - bardzo chce być w centrum uwagi. Odtrąca inne psy i nie pozwala im na bliższy kontakt - można powiedzieć, że się ich boi, ale po pewnym czasie akceptuje. Tak jakby Paluch zawsze potrzebował chwili, by ocenić sytuację/osobę/innego psa zanim zaufa i nabierze odwagi :)

W stresujących sytuacjach Paluszek emocjonuje się, jest pobudzony - ewidentnie potrzebuje przewodnika i kogoś, kto pomoże mu spokojnie poznawać świat. Paluchowi potrzebny jest opiekun, który będzie umiał wzmocnić w nim pewność siebie. Pomoże mu to wyciszyć się, okiełznać emocje w różnych sytuacjach i stać się najlepszym przyjacielem, rodzinnym, spokojnym psiaczkiem :)

Paluch przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domku dowieziemy go do każdej miejscowości w kraju.

(rok ur. ok. 2017)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 121
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL