ogłoszeń
117
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Biało-czarny Kalafiorek :)

Biało-czarny Kalafiorek :) (nr 23191)

dodano: 15-10-2020
Użytkownik: Beania
Opis:

Kalafior - mały, ładny pieseczek, którego przeszłości nie znamy, ale wiemy, że nie było to z pewnością szczęśliwe życie i nie zaznał niczego dobrego ze strony człowieka. Kalafior został porzucony - przywiązano go do drzewa i zostawiono... Na szczęście w porę go znaleziono i tak trafił do naszego schroniska.

Psinek jest bardzo grzecznym i delikatnym chłopczykiem, w kontakcie z człowiekiem subtelnym i taktownym - nie narzuca się, cierpliwie czeka na pieszczoty. W nieznanych sytuacjach reaguje strachem, kładzie się wtedy na plecki, pokazuje swoją uległość, a kiedy się przekona, że nic mu nie grozi merda radośnie ogonkiem i domaga się uwagi :)

Kalafiorek ma bardzo eleganckie umaszczenie - białe dropiate z czarną główką, białą strzałką i białymi plamkami na policzkach :) Jest wyjątkowo oryginalny i zwraca uwagę swoją urodą.

Uwielbia spacery i bardzo ładnie chodzi na smyczy. Dobrze czuje się w towarzystwie innych psów, choć nie wychodzi z inicjatywą kontaktu.
Gorąco namawiamy, by przygarnąć Kalafiora :)

Kalafior przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domku dowieziemy go do każdej miejscowości w kraju.

(rok ur. ok. 2014)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 12
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL