ogłoszeń
128
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Ziutek z fundacji MIASTO KOTÓW

Ziutek z fundacji MIASTO KOTÓW (nr 23201)

dodano: 26-10-2020
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Ziutek jest młodym kotem (01.11.2019 r.) , ale już poważniejszym nieco niż wszystkie szałaputy fundacyjne biegające po kanapach i robiące naloty dywanowe na głowy swoich kocich kumpli. Ziutek jest ponad to :) Uwielbia dobrze zjeść i w świętym spokoju położyć się przy człowieku. Nie należy do przebojowych, nieustraszonych kotów. Woli ciszę i spokój, choć oczywiście czasem zaszaleje, gdy zobaczy piórko na patyku lub do zabawy zachęci go Zetorek, jego ulubiony kociak z Fundacji.

Ziutek wygląda jak cudna, błyszcząca puma z lekkim, uroczym zezikiem. Do adopcji chętnie poszedłby z Zetorkiem (ostatnie zdjęcie), ale nie jest to warunek konieczny adopcji.

Kocurek jest odpchlony, odrobaczony, wykastrowany i ma założoną książeczkę zdrowia. Przed adopcją będzie zaczipowany. Przebywa aktualnie w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Dagmara, 605 448 744

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przed adopcją wymagana jest wizyta przedadopcyjna, a przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.

Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 605 448 744

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 27
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL