ogłoszeń
128
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Maluśka Zośka :)

Maluśka Zośka :) (nr 23204)

dodano: 28-10-2020
Użytkownik: Beania
Opis:

Zośka została znaleziona w rowie... Obok leżał jej martwy brat... Komuś się bardzo spieszyło, nie było czasu na szukanie domu dla szczeniąt, więc delikatnie mówiąc wysadzono je z auta przy drodze. Przeżyć udało się tylko Zosi...

Zośka jest bezpieczna, zamieszkała w domu tymczasowym, gdzie ją wypielęgnowano, porządnie nakarmiono, została odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana. Jest prześliczną, maleńką, psią dziecinką, dla której szukamy stałego domku, takiego na zawsze :)

Zocha nie nadaje się do małych dzieci - skacze wysoko, podgryza, ciąga za ubranie, zostawiona sama w domu piszczy i niszczy. Trzeba ją wszystkiego nauczyć - jak każdego szczeniaka.

Szukamy dla Zośki dobrych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy przygarną ją na zawsze, na dobre i na złe - domku, gdzie nie będzie chwilowym kaprysem, zachcianką, zabawką, czy prezentem. Trzeba liczyć się z tym, że szczeniak może rozrabiać, niszczyć, na początku załatwiać potrzeby w domu, może piszczeć i szczekać gdy zostanie sam, budzić w nocy (wszystkiego go trzeba nauczyć). A kiedy mała dorośnie - będzie przyjaciółką swoich ludzi przez kilkanaście lat i będzie potrzebowała opieki i miłości.

Preferowany będzie opiekun odpowiedzialny, doświadczony, nastawiony na pracę. Od potencjalnych zainteresowanych adopcją oczekujemy podstawowej wiedzy behawioralnej (co to jest lęk separacyjny i jak z nim pracować, rodzaje agresji, mowa psa itp). Nie oddamy Zosi na podwórko ani do kojca.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną, pisemną deklarację sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku).
W przypadku wynajmowania mieszkania niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

(data ur. ok. VII.2020r.)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 535291178

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 31
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL