ogłoszeń
128
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Kalarepka :)

Kalarepka :) (nr 23206)

dodano: 28-10-2020
Użytkownik: Beania
Opis:

Kalarepa to niewielka, sympatyczna sunieczka, w kłębie sięgająca do połowy łydki. Została zabrana z miejsca, w którym żyła w bardzo złych warunkach... Brudna woda w brudnych miskach, resztki spleśniałego chleba i mały kojec, z którego nigdy nie wychodziła... Tak znalazła się w naszym schronisku...

Ograniczony ruch i kiepskie żywienie sprawiło, że Kalarepka musi zrzucić kilka zbędnych kilogramów, ale nie to jest najważniejsze. Kalarepa jest psem, który wymaga czasu, by móc w pełni zaufać człowiekowi - na widok ludzi sunia nieśmiało macha ogonkiem, lecz przy próbie zbliżenia - ucieka... Obserwujemy, jak schroniskowa rzeczywistość bardzo ja przytłacza - jest zestresowana i nieufna, ale zupełnie nie agresywna.
Pomału uczy się wszystkiego, powoli przystosowuje do obecnych realiów, wielu psów dookoła, hałasu, zimnego kojca... Uczy się czym jest smycz i zaczynają jej się podobać spacerki. Jest zgodna w stosunku do innych psów.

Wiemy to na pewno - Kalarepka w warunkach domowych o wiele szybciej doszła by do siebie. Zadbana, otoczona troską i czułością okaże się zapewne wspaniałą psiną. Zasługuje na dobry dom...

Kalarepa przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do najlepszego domu dowieziemy ją nawet na drugi koniec kraju.

(rok ur. ok. 2014)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 24
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL