ogłoszeń
128
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Urzekający, przesympatyczny Bilon :)

Urzekający, przesympatyczny Bilon :) (nr 23209)

dodano: 30-10-2020
Użytkownik: Beania
Opis:

Bilon trafił do nas, bo jak jakaś ludzka kreatura przywiązała go do przydrożnego drzewa i zostawiła... Przyjechał do nas przerażony, zmarznięty i trzęsący się ze strachu. Przez pierwsze dni nie jadł, nie pił, siedział tylko w kącie boksu i dygotał ze strachu...
Bilon musiał mieć kiedyś dom, ktoś się nim zajmował, ktoś go wykastrował, ale dlaczego ten ktoś go potem porzucił - tego pewnie się nie dowiemy...

Bilon jest średniej wielkości pieskiem, czarnym podpalanym, łagodnym i łaknącym bliskości człowieka. Z każdym dniem coraz bardziej się otwiera i ten czas kiedy na nasz widok trząsł się ze strachu jest już historią :) Teraz przy spotkaniu z Bilonkiem obserwujemy radość wyrażaną całym ciałem :) W stosunku do innych psów jest łagodny i koleżeński, żyje z nimi w zgodzie.

Bilon w schronisku nie odnajduje się, nie potrafi przywyknąć do schroniskowych realiów, jest mu tutaj bardzo ciężko... Byle jaki dom już miał - czas na prawdziwy, wspaniały, kochający domek i dobrych, troskliwych opiekunów dla tego kochanego psiaka :)

Bilon przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domu dowieziemy psiaka wszędzie :)

(rok ur. ok. 2014)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 24
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL