ogłoszeń
140
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Ognistowłosa Atena :)

Ognistowłosa Atena :) (nr 23260)

dodano: 30-07-2021
Użytkownik: Beania
Opis:

Atena trafiła do nas na skutek interwencji... Wszystkie psy, które przyjechały wraz z nią były skrajnie wygłodzone, słabe, wyniszczone, struchlałe ze strachu. Musiały żyć zamknięte w samochodach, bez dostępu do wody i pożywienia... Taki podły los zgotował im człowiek... Obecnie stan fizyczny Ateny i jej towarzyszy niedoli uległ znacznej poprawie.

Atena to średniej wielkości, ładna suczka o rudym umaszczeniu sierści. Przy pierwszym kontakcie z obcym człowiekiem jest nieufna i ostrożna, ale szybko przekonuje się do ludzi, kiedy uzna, że z ich strony nic jej nie grozi. Otwiera się wtedy, staje się radosna i chętnie spaceruje. Na wybiegu biega z innymi psami i nie ma żadnych problemów w kontaktach z nimi. Najchętniej bawi się ze swoją koleżanką z tego samego horroru - Kanią (Kania ma osobne ogłoszenia). Chociaż prawdopodobnie nigdy wcześniej nie chodziła na smyczy - pięknie sobie radzi i podąża z opiekunem trzymając się blisko.

Szukamy dla Ateny domu, w którym zapomni o złych latach. Po piekle, które przeszła zasługuje na wspaniały, kochający dom - takiego właśnie szukamy :) Potrzebny dom odpowiedzialny , stabilny i przygotowany na pracę z suczką. Przyjechała do nas z gospodarstwa na wsi, więc trzeba zakładać, że miasto i jego hałasy będą dla niej dużym wyzwaniem i stresem. Nie znaczy to, że nie przekona się do życia w mieście czy bloku a jedynie, że w tej kwestii może wymagać czasu, nauki i konsekwencji ze strony opiekuna. Wszystko jest kwestią czasu poświęconego psu i pracy z nim - należy mieć to na uwadze decydując się na adopcję.

Atena przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domu dowieziemy ją do każdej miejscowości w kraju.
Po informacje w sprawie psa i procedury adopcji prosimy o telefon w godz. 8.00 - 16.00 (po godz. 16.00 - sms).

(rok ur. ok. 2016)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 236
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL