ogłoszeń
140
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Eskel z Fundacji Miasto Kotów

Eskel z Fundacji Miasto Kotów (nr 23377)

dodano: 26-07-2021
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Eskel (ur. maj 2021) trafił do nas jako maluszek i momentalnie nas oczarował. Pomimo nagłej zmiany sytuacji i odcięcia od matki oraz rodzeństwa okazał się nadzwyczaj odważny i ufny. Błyskawicznie zaadaptował się w naszym domu tymczasowym, zapoznał z terenem i z miejsca zaprzyjaźnił z innymi kotami. Eskel jest rzadkim przypadkiem maluszka z którym nie było absolutnie żadnego problemu. Kociak sam odnalazł kuwety w mieszkaniu i załatwia się do nich wzorowo. Je zarówno karmę mokrą jak i suchą a przy tym zna umiar i nie trzeba pilnować porcji posiłku. Swój cykl dnia dostosował do stylu życia opiekunów, grzecznie przesypiając noce i bawiąc się w ciągu dnia. Nie możemy wyjść z zachwytu nad jego kontaktowym i otwartym usposobieniem. Urzeka nas swoją ufnością i radością życia. To kot bez gorszych dni, w stale dobrym humorze.  Bez problemu można go nosić na rękach, w każdej pozycji jest zrelaksowany i spokojny. Jako maluch ma swoje potrzeby ruchowe i lubi się bawić. Nie ma znaczenia czy będzie ganiał za pluszową myszką po mieszkaniu czy uderzał łapką w tunel, atakował wędkę, Eskel czerpie przyjemność z każdej aktywności. Ma piękną srebrzysto-pręgowaną sierść i czarny nosek. Z racji swojej dużej towarzyskości i pro społecznego nastawienia szuka domku w którym już mieszka inny koci lokator lub z innym naszym tymczasem. Przez swoją ufność nie nadaje się do domu z małym dzieckiem.

Kotek jest odpchlony, odrobaczony, ma założoną książeczkę zdrowia. Przed adopcją zostanie zaszczepiony. Mimo młodego wieku potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Przebywa aktualnie w Domu Tymczasowym w Tomaszowie Mazowieckim. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Sebastian, tel. 500 767 248Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota, w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kotki, gdy ta osiągnie odpowiedni wiek.
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 500 767 248

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 50
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL