ogłoszeń
140
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Feluś i Dwukropek z Fundacji Miasto Kotów

Feluś i Dwukropek z Fundacji Miasto Kotów (nr 23394)

dodano: 30-08-2021
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Felicjan (Feluś) to ok. 3 letni wykastrowany kocurek.Jest to kot zupełnie oswojony, kocha człowieka, jest bardzo ufny i grzeczny ( chociaż czasem w zabawie włącza mu się tryb łobuziaka, wtedy skacze, biega po ścianach, potrafi drapnąć czy złapać ząbkami w ferworze zabawy, nie nadaje się więc do małych dzieci ). Całkiem nieźle dogaduje się z innymi kotami, szczególnie młodszymi od niego, uwielbia kocie zapasy,gonitwy i przepychanki, dlatego szuka domu wyłącznie ze swoim przyjacielem Dwukropkiem, chłopaki tworzą super duet.

Dwukropek (ur. listopad 2019) to kocurek, który razem z rodzeństwem - Spacją i Przecinkiem, został wyrzucony pod lasem, szukając jedzenia i schronienia trafił na podwórko naszej wolontariuszki. Kilka miesięcy zajęło oswajanie go i pokazywanie że człowiek jest fajny, że nie zrobi mu krzywdy. Dziś Dwu jest nadal trochę płochliwy, boi się głośnych dźwięków i energicznych ruchów wokół siebie, więc tak jak Feluś nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Lubi inne koty, powinien mieć towarzystwo, więc szukamy mu domu z Felkiem.


Feluś jest zaczipowany, odpchlony, odrobaczony, wykastrowany i zaszczepiony, ma ujemne testy na FIV/FELV. Ma tylko 4 ząbki - górne i dolne kły (resztą musiał mieć usuniętą ze względu na przewlekły stan zapalny dziąseł), ale w niczym mu to nie przeszkadza i funkcjonuje jak każdy inny kot. Ma alergię pokarmową o różnym natężeniu, wymaga czasem podania sterydów i specjalistycznej karmy.

Dwukropek jest wykastrowany, odpchlony, odrobaczony, zaczipowany, ma ujemne testy na FIV/FelV, a przed adopcją zostanie zaszczepiony.

Przebywają w Domu Tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim i są podopiecznymi Fundacji Miasto Kotów. Kontakt z tymczasową opiekunką: Asia, tel. 601 199 674.

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przed adopcją wymagana jest wizyta przedadopcyjna, a przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.

Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 601 199 674

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 35
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL