ogłoszeń
142
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Rudy marmurek do spokojnego domku

Rudy marmurek do spokojnego domku (nr 23398)

dodano: 17-09-2021
Użytkownik: arcana
Lokalizacja:
Miejscowość: Warszawa woj. mazowieckie
 
Opis:

Orlando to kotek idealny - zarówno z urody, jak i słodkiego charakteru. Piękny rudzielec w koliste pręgi, czyli rudy marmurek. Ma mięciutką jedwabną sierść i słodką mordkę z bursztynowymi oczkami. Jest młodziutki, ma 8-9 miesięcy. Musiał być domowy, bo od początku był oswojony, łagodny. Znaleziony, gdy się błąkał, szukając pomocy. Obecnie jest w domu tymczasowym, ale nie jest zbyt szczęśliwy w towarzystwie kilku kotów. Nie ma konfliktów, ale raczej stroni od kociego towarzystwa. Za to kocha człowieka, pieszczoty, bliskość opiekuna. Jest niesamowitym miziakiem, lubi być na rączkach i na kolankach opiekuna. Dlatego szuka domu bez innych zwierząt. Jest bardzo łagodny i spokojny. Nie rozrabia, nie niszczy. Szuka spokojnego domu z opiekunami, którzy dadzą mu dużo miłości.
Kotek przeszedł już pełną obsługę, jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Miał dokładne badania profilaktyczne, jest zdrowy, miał również testy na wirusy FeLV/FIV. Korzysta z kuwety. Ładnie je, nie grymasi.
Dla idealnego kotka, zwanego roboczo Orlandem, szukam najlepszego domu. Nie biorę pod uwagę domów z ogrodem i wypuszczania kota.
Szukam domu w bloku. Przed adopcją niezbędne jest zabezpieczenie siatką/ moskitierą balkonu/okna. Doradzę w kwestii zabezpieczeń.
Przed adopcją koleżanka z Krakowa/Warszawy spotka się z nowymi opiekunami. Kocurek jest w małym mieście, ale pomogę w dowiezieniu do nowego domu.
W sprawie adopcji proszę o kontakt telefoniczny: 696 267 125.
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 696267125

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 81
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL