ogłoszeń
161
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Craig czeka na dom

Craig czeka na dom (nr 8077)

dodano: 10-08-2013
Użytkownik: labradoryorg
Ogłoszenie nieaktualne!
Lokalizacja:
Miejscowość: warszawa woj. mazowieckie
 
Opis:

Cześć ,nazywam się CRAIG :)Jestem psem w typie Labradora z domieszką Tosa Inu, czyli jestem niepowtarzalny. Jestem dużym, dostojnym psem, więc w moim nowym domu muszę mieć duuużą kanapę… Mam dużo energii, którą najchętniej wyładowuję biegając za frisbee, piłeczką, sznurkiem, albo patykiem, ewentualnie przy rowerze - generalnie chodzi o to, żeby biegać! Jestem niesamowitym pieszczochem, lubię mizianki, głaskanie, drapanie, byle trwało długo Jako, że wśród moich przodków był labrador, to lubię też jeść.
Mam też jakieś wady, np. nie przepadam za kotami, ale to dlatego, że są mało towarzyskie. Nie mogę powiedzieć, że ich nie lubię, bo z żadnym jeszcze nie rozmawiałem. Jak któregoś spotkam to zaraz przede mną ucieka.
Jestem psem dominującym i nie wszystkie psy lubię. Ale moi opiekunowie mówią, że będą ze mną nad tym pracować. A ja lubię z nimi przebywać, więc może się nam uda
Człowieki mówią, że przebywanie ze mną zawsze poprawia im humor, i że jestem komiczny. Dobrze, że nie śmieszny, bo bym się pogniewał i mówią też, że mam takie fajne, rozbrajające zmarszczki ma czole, zresztą zobaczcie na zdjęciach.
To co ? Znajdzie się ktoś,kto mnie pokocha i da mi dom na zawsze ? Tak długo już czekam...

Craig jest dużym ,silnym psem. Jest zaszczepiony,odrobaczony i wykastrowany.
Kontakt w sprawie adopcji:

tel: 531-104-440
Liczba wizyt: 333
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL