ogłoszeń
107
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Tosiek z Fundacji Miasto Kotów

Tosiek z Fundacji Miasto Kotów (nr 22930)

dodano: 24-02-2021
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Tosiu ur. ok 15.06.2016. Tosiek to młody łobuziak, który trafił do fundacji z pękniętą miednicą. Uraz był stary i goi się samoistnie, nadal trochę go boli, przez co kotek kuleje. Objawia się to również charakterystycznym siadem z wyciągniętą prosto lewą nóżką. Jednak nie przeszkadza to kociakowi w codziennym funkcjonowaniu i rozrabianiu. Codzienne biegi po całym mieszkaniu, skoki na szafki i wspinanie się po kocim drzewku na jeszcze wyższe szafki są jego specjalnością. Tosiek jest bardzo żywym i energicznym kotem, wszędzie go pełno, dlatego może nie być odpowiednim towarzyszem dla starszych i leniwych kotów (chyba, że wskazany jest dla nich ruch). Doskonale dogada się z z młodymi kotami o podobnym temperamencie lub psem tolerującym koty. Tosiek jest kotem proludzkim i miziastym lecz stanowczym w zabawie, wyraźnie pokazującym, kiedy ma a kiedy nie ma ochoty na czułości, dlatego nie jest odpowiednim towarzyszem dla małych dzieci.

Kotek jest odrobaczony i wykastrowany. Bezbłędnie korzysta z kuwety.

Kot przebyta w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim Kontakt w sprawie adopcji z tymczasowym opiekunem: Marta, tel. 608 486 798

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien oraz balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji do tzw. domu niewychodzącego.
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 608 486 798

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 386
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL