ogłoszeń
107
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Polly z Fundacji Miasto Kotów

Polly z Fundacji Miasto Kotów (nr 23150)

dodano: 24-02-2021
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Polly - (ur. czerwiec 2020), najstarsza z kotek, które razem trafiły do domy tymczasowego, jednocześnie najbardziej rezolutna i odważna. Ta czarno-biała piękność pewnie obserwuje świat dookoła niej. Najchętniej z rodzeństwa sprawdza co się dzieje - jeśli coś się dzieje. Jak każdy młody kociak uwielbia ganiać za zabawkami, będąc zdecydowanie najbardziej sprawną w ruchu. Przy tym nie jest niesamowicie energiczna czy natrętna. Pewna siebie niczym serialowa Polly Gray - kobieta, która sprytnie i nie bezpośrednio zarządzała rodziną, doskonale znając swoją wartość.

Kotka jest odpchlona, odrobaczona i ma założoną książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety mimo młodego wieku. Przebywa aktualnie w Domu Tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Kalina, tel. 510928696

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przed adopcją wymagana jest wizyta przedadopcyjna, a przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kotki, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 510928696

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 201
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL