ogłoszeń
140
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Tokyo z Fundacji Miasto Kotów

Tokyo z Fundacji Miasto Kotów (nr 23156)

dodano: 27-06-2021
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Tokyo (ur. w maju 2020)- najspokojniejsza z rodzeństwa - jej bracia Rio i Berlin to istne żywe sreberka. Nie jest nachalna, raczej grzeczna i najbardziej ułożona i delikatna. Choć czasem jak to maluch lubi zaszaleć. Zawsze pierwsza się budzi na dźwięk otwieranej puszki i nie straszna jej żadna wysokość żeby się szybko dostać do jedzonka, lubi dziewczyna dobrze zjeść. Chętnie zamieszka z którymś ze swoich małych towarzyszy z domu tymczasowego.

Kotka jest odpchlona, odrobaczona i ma założoną książeczkę zdrowia. Przed adopcją będzie zaszczepiona. Potrafi korzystać z kuwety mimo młodego wieku. Przebywa aktualnie w Domu Tymczasowym w Mierzynie k. Piotrkowa Trybunalskiego. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przed adopcją wymagana jest wizyta przedadopcyjna, a przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kotki, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.

Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 783 474 369

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 315
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL