ogłoszeń
140
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Cosiek z FUNDACJI MIASTO KOTÓW

Cosiek z FUNDACJI MIASTO KOTÓW (nr 23219)

dodano: 27-06-2021
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Cosiek (ur. ok maj 2018) to kot po przejściach. Mieszkał na ulicy gdzie został postrzelony, śrut ugrzązł tuż przy kręgosłupie. Kocurek miał niedowład tylnych łap i problemy ze zwieraczami. Po ciężkiej operacji i kilku miesiącach mozolnej rehabilitacji jest kotem funkcjonującym normalnie. Korzysta w 100 % z kuwety a z lekka niepelnosprawnoscią tylnych łapek dobrze sobie radzi. Czasem trzeba mu pomóc gdzieś wejść, czasem coś niechcący przewróci. Po za tym to cudowny proludzki kot. Lubi się przytulać, spać z człowiekiem, kocha jeść, ze smakiem zjada kocia sucha jak i mokra karmę, mięso surowe i gotowane ale też nie pogardzi ludzkim jedzeniem jak mu się coś uda zwiedzić z talerza. Cosiek jest straszną gadułą i kotem wszędobylskim, który mimo niepełnosprawności potrafi wskoczyć na meble.

Kontakt z innymi kotami ma raczej dobry, z jednymi się lubi z innymi trochę mniej. Psów na początku się obawia ale z czasem są mu obojętne.

Kocurek jest odpchlony, odrobaczony, dwukrotnie zaszczepiony i wykastrowany.
Przebywa w domu tymczasowym w Tomaszowie Mazowieckim.
Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Iza 510-724-773

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przed adopcją wymagana jest wizyta przedadopcyjna, a przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 510-724-773

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 244
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL